سیاست حفظ حریم خصوصی


سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در ایپکا

ایپکا معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات ایپکا و نیز راهکارهای ایپکا برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت ایپکا توضیح داده شده است. 

 
محتویات این سند

این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی جمع آوری شده از کاربران سایت و نحوه استفاده ایپکا از این اطلاعات می باشد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن     ها می توان کاربران ایپکا را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

این سند به مواردی که در اختیار ایپکا نیست و ایپکا هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. 
 
اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام در خبرنامه و کلوپ و یا با تکمیل فرمهای خرید در سایت ایپکا اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی پست الکترونیکی، تلفن و ... را در اختیار ایپکا قرار می دهید.

پس از ورود به سایت ایپکا شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات ایپکا نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.

ایپکا کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.

ایپکا به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت ایپکا اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های ایپکا و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.

ایپکا از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات ایپکا، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.

ایپکا اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:

در صورت ادغام ایپکا در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات ایپکا یا خروج کامل پرسیده می شود.

در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویسها ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.

در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از ایپکا بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.

ایپکا ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت ایپکا از آن استفاده کند.

 
ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت ایپکا تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در ایپکا آن ها را در سایت وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد ایپکا ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و...

شما می توانید به طور کامل از ایپکا و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از ایپکا حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

 
محدودیت دسترسی به اطلاعات

ایپکا دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات ایپکا یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.

ایپکا جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و ... را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ 

 
تغییرات در این سیاست ها

ایپکا ممکن است در آینده تغییراتی در این سیاست ها اعمال نماید. در صورت اعمال هر گونه تغییر، ایپکا با استفاده از نشانی پست الکترونیک  کاربران و نیز  با اعلام آن در بخش اخبار سایت کاربران را از این تغییرات مطلع می سازد. با این حال توصیه میشود با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گردید.

 
پرسش و پیشنهاد

در صورت وجود هرگونه پرسش یا پیشنهادی در رابطه با سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران ایپکا، لطفاً با ارسال فرم موجود در بخش تماس با ما، تیم ایپکا را از آن مطلع نمایید.

 
?>